Vstupte do online casina

parkovaci automat a cena

Nejlepší online casina v ČR se těší na vaši návštěvu. Zahrajte si z pohodlí svého domova.

Vejít do casina

Free spiny

Získejte k registraci otočky zdarma.

Chci bonus

Desítky věcných cen

Hrajte a získejte zajímavé věcné ceny.

Chci bonus

Uvítací bonus

Registrujte se a užijte si bonus až 700 Kč

Chci bonus

Šťastná hodinka

Získejte bonusy ve vybraných časech.

Chci bonus

Proč nezkusit vyhrát ještě dnes?

Jedinečné bonusy a výhry čekají právě na vás.

Nejpopulárnější hry

Vejít do casina

Online automaty

Na online automatech si zahrajete oblíbené hry z klasických beden a tříválců. Vyhrajte jedinou otočkou klidně půl milionu korun. Nemusíte chodit nikam do herny, přes internet roztočíte automaty, odkud chcete.

Roztočit automaty

Casino online

Ve virtuálním casinu si zahrajete populární hry a sloty online. Chcete hrát jen tak pro zábavu, nebo raději s reálnými penězi? Výhra možná čeká právě na vás. Zažijte Las Vegas u sebe doma v obývacím pokoji.

Začít hrát

Poker online

Pronikněte do tajů jedné z nejpopulárnějších karetních her na světě. Tady nemůžete spoléhat jen na štěstí. Potřebujete promyšlenou strategii, udržet chladnou hlavu, správně načasovat sázky a taky trochu blafovat.

Spustit poker

Zkouška zdarma

Zlepšete své umění při hraní bez vkladu.

Široká nabídka

Nabídka her a slotů uspokojí každého hráče.

Hrajte, kde chcete

Stačí internet a můžete začít hrát online.

Výhra ihned

Svoji výhru dostanete okamžitě.

Zóna placeného stání | Praha 3

Cena za parkovací oprávnění je 180,-Kč/rok. V případě, že bude parkovací oprávnění vyřizovat zmocněnec, musí se ke všem dokladům navíc doložit PLNÁ MOC s úředně ověřeným podpisem zmocnitele. Úředně ověřená plná moc se nevyžaduje, pouze pokud budete m

Opel Crossland X Innovation 1,2 AUTOMAT + ZP

Opel Crossland X Innovation 1,2 AUTOMAT + ZP - toto skladové vozidlo je nyní ihned k odběru za cenu 512331 Kč. Prozkoumejte i dalších více než 1 600 skladových a předváděcích vozů Opel ihned k odběru.

Parking Chomutov - Materna Communications a.s.

Cena odeslané registrační SMS je účtována jako běžná SMS podle tarifu u Vašeho mobilního operátora. Tím je registrace ukončena – systém Vás zná a k Vašemu telefonnímu číslu má přiřazenu zadanou RZ. Nyní můžete používat prozvonění pro úhradu SMS parko

Parkuj v klidu– Informace o zónách placeného stání v Praze.

Parkování v Praze. Mapa obsahuje v závislosti na měřítku zobrazených mapových podkladů a uživatelsky zvolených vrstev údaje o zónách placeného stání (ZPS) ve správě Technické správy komunikací hl. m. Prahy, a.s. a informace o komerčních parkovištích.

Parkovací automaty

Zobrazit místo Parkovací automaty Mariánské Lázně na větší mapě Špatné Parkování ve městě. Na celém území města lze stát nebo zastavit (parkovat) pouze na vyznačených parkovištích nebo na místech, kde to není zakázáno dopravní značkou nebo ustanovení

Jiří Souček - Kia Pro_Ceed 1,6 GDI DCT automat Comfort PLUS

1,6 GDI DCT automat Comfort PLUS Kia Pro_Ceed 1,6 GDI DCT automat Comfort PLUS Cena 258 700 Kč s DPH. Mám zájem o tento vůz. Základní parametry. Verze: 1,6 GDI DCT automat Comfort PLUS: V provozu od: 2016: Najeto: 17 732 km: Barva: Červená : Metalíza

Saab 9-5 bazar a prodej -

Saab 9-5 na prodej– bazar, ojetá auta i předváděcí a nové vozy. Mrkněte na - online autobazar Saab 9-5, kde vyřešíte koupi i prodej vozu.

Parkovací automaty

Parkovací automaty ⇒ Od 1.10.2019 lze platit parkovné pomocí mobilní aplikace MOJE DPKV (více informací o aplikaci naleznete zde). Upozorňujeme, že zatím není záložka "Parkování" v aplikaci aktivní a bude aktivována až k uvedenému datu 1.10.2019.

Opel Crossland X Innovation 1,2 AUTOMAT + ZP

Opel Crossland X Innovation 1,2 AUTOMAT + ZP - toto skladové vozidlo je nyní ihned k odběru za cenu 524801 Kč. Prozkoumejte i dalších více než 1 600 skladových a předváděcích vozů Opel ihned k odběru.

Stiskem tlačítka START automat uvede do pracovního a ...

Parkovací automat ověřuje minimální částku a maximální dobu parkování. V případě chybného zadání platby se na obrazovce objeví informace o chybě. Volba doby parkování a výše uhrazené částky je potvrzena klávesou „Potvrdit“, proces platby poté pokraču